آیا قبل از ارتقاء روتر خود باید منتظر Wi-Fi 7 باشید؟

Wi-Fi 7 از همان سه باند (2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز) با 6E استفاده می کند، بنابراین ممکن است تعجب کنید که مشکل اصلی چیست. خوب، چند دلیل وجود دارد که Wi-Fi 7 بهتر از نسل قبلی خود خواهد بود. در مرحله اول، افزایش از کانال های 160 مگاهرتز به کانال های 320 مگاهرتز به عنوان حداکثر عرض کانال وجود دارد. این باعث می‌شود تا با سرعت داده‌های نظری تقریباً 30 گیگابیت در ثانیه و بیشتر، توان عملیاتی را دو برابر کنید.

روترهای Wi-Fi 7 مجاز خواهند بود از قدرت بیشتری برای تقویت سیگنال 6 گیگاهرتز استفاده کنند و دامنه آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. و آنها می توانند این کار را به دلیل هماهنگی فرکانس خودکار (AFC) انجام دهند. سیستم های AFC بر اساس مکان دستگاه محاسبات را انجام می دهند. آنها به یک پایگاه داده از پیوندهای مایکروویو در منطقه ارجاع می دهند تا به روتر بگویند کدام کانال ها در دسترس هستند تا از تداخل با متصدیان فعلی جلوگیری کنند. همه اینها را کنار هم بگذارید و جهش هایی در سرعت، ثبات و برد خواهید داشت.

مایکروسافت انتشار ویژگی Recall AI را به تاخیر انداخت

طبق گفته های این غول فناوری، مایکروسافت هفته آینده «Recall» را که یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که استفاده از رایانه را ردیابی می‌کند، با رایانه‌های جدید خود عرضه نخواهد کرد و در عوض با گروه کوچک‌تری پیش‌نمایش آن را بعداً با توجه به خطرات حفظ حریم خصوصی انجام خواهد داد.

ویژگی Recall، مرور وب را با چت های صوتی ردیابی می کند و یک تاریخچه ذخیره شده در رایانه ایجاد می کند که کاربر می تواند در صورت نیاز به یادآوری کاری که انجام داده است، حتی ماه ها بعد، جستجو کند.

غول های توسعه دهنده تکنولوژی، استاندارد شبکه های هوش مصنوعی را توسعه می دهند

شرکت‌های بزرگ فناوری، از جمله متا، مایکروسافت، AMD و Broadcom، استاندارد صنعتی جدیدی را برای شبکه‌سازی در مراکز داده هوش مصنوعی ایجاد کرده‌اند که آخرین تلاش برای شکستن سلطه رهبر بازار Nvidia است. “لینک شتاب دهنده فوق العاده” تلاشی برای ایجاد یک استاندارد باز برای ارتباطات است …
error: Content is protected !!